1,631
edits
m (→Release) |
Rafael.zinho (talk | contribs) (→Version history: 3.2.0) |
||
Line 472: | Line 472: | ||
| 3.1.2 | | 3.1.2 | ||
| December 4, 2023 | | December 4, 2023 | ||
| Certain issues have been addressed in order to ensure a user-friendly experience. | |||
|- | |||
| 3.2.0 | |||
| May 8, 2024 | |||
| Certain issues have been addressed in order to ensure a user-friendly experience. | | Certain issues have been addressed in order to ensure a user-friendly experience. | ||
|} | |} | ||
Line 691: | Line 695: | ||
| 3.1.2 | | 3.1.2 | ||
| {{tt|December 4, 2023|November 30, 2023 on Google Play}} | | {{tt|December 4, 2023|November 30, 2023 on Google Play}} | ||
| Certain issues have been addressed in order to ensure a user-friendly experience. | |||
|- | |||
| 3.2.0 | |||
| {{tt|May 8, 2024|May 7, 2024 on Google Play}} | |||
| Certain issues have been addressed in order to ensure a user-friendly experience. | | Certain issues have been addressed in order to ensure a user-friendly experience. | ||
|} | |} |
edits