1,638
edits
QuickJolteon (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 514: | Line 514: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | '''Ivy''' | | style="background:#{{blue color light}}" | '''Ivy''' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ047]] | |||
| rowspan=3 | <center>{{MSP|0216|Teddiursa}}<br>{{p|Teddiursa}} | |||
| rowspan=3 | "What is soaked in its hands?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | '''Nectar''' | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar question HZ047.png|217px]] | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar answer HZ047.png|217px]] | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar extra scene HZ047.png|217px]] | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | Bean paste | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | Water | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |
edits