176
edits
m (→Intro) |
LeoKetchumB (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| Lapidarian Highlands | | Lapidarian Highlands | ||
| From ''lapidarian'', of or relating to stone | | From ''lapidarian'', of or relating to stone | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| French | |||
| Hauts-plateaux Lapidaires | |||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| German | | German |
edits