3,340
edits
Line 434: | Line 434: | ||
|'''Stella''' | |'''Stella''' | ||
|''I don't know right now'' | |''I don't know right now'' | ||
|'''N/A''' | |||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center | ||
Line 440: | Line 441: | ||
| ''[[Tom Wayland]]'' | | ''[[Tom Wayland]]'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | |||
|-align=center | |-align=center | ||
|[[Image:Brycen anime.png|150px]] | |[[Image:Brycen anime.png|150px]] | ||
Line 468: | Line 470: | ||
| '''Momocchi''' | | '''Momocchi''' | ||
| ''[[Michele Knotz]]'' | | ''[[Michele Knotz]]'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[Image:Professor Marble.png|150px]] | |||
| '''Professor Marble''' | |||
| ''[[Marc Thompson]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Clay BW081.png|150px]] | |||
| '''Clay (BW081)''' | |||
| ''[[Tom Wayland]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Jaws.png|150px]] | |||
| '''Jaws''' | |||
| ''[[Eli James]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Gold anime.png|150px]] | |||
| '''Gold''' | |||
| ''[[Marc Thompson]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Homika anime.png|150px]] | |||
| '''Homika''' | |||
| ''I still don't know'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits