16,517
edits
mNo edit summary |
m (→Jirachi) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| {{TCG ID|Rising Rivals|Jirachi|7}} || {{e|Metal}} || 39 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 7/111 | | {{TCG ID|Rising Rivals|Jirachi|7}} || {{e|Metal}} || 39 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 7/111 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Nintendo Promo|Jirachi|21}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Nintendo Black Star Promos}} || | | {{TCG ID|Nintendo Promo|Jirachi|21}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Nintendo Black Star Promos}} || DP21 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Metagross Deck|Jirachi|6}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Leafeon vs Metagross Expert Deck}} || 006/015 | |||
|} | |} | ||