2,973
edits
(→List of sync pairs with EX roles: ss morty) |
(→List of sync pairs with EX roles: ss wally and bede) |
||
Line 475: | Line 475: | ||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | ||
| May 5, 2024 | | May 5, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Wally|sygna=1|pokemonnum=0282 s|pokemon=Gardevoir}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| May 7, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Bede|pokemonnum=0858|pokemon=Hatterene}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| May 7, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits