30,017
edits
Oneofthosedf (talk | contribs) |
Oneofthosedf (talk | contribs) |
||
Line 998: | Line 998: | ||
|style="font-family:monospace,monospace" | 0727 || {{ArtP|0727|Incineroar}} || style="text-align: left" | {{p|Incineroar}} | |style="font-family:monospace,monospace" | 0727 || {{ArtP|0727|Incineroar}} || style="text-align: left" | {{p|Incineroar}} | ||
| || || || || || || style="background-color: #{{Alola color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Throat Chop|FFF}}'''{{sup/7|USUM}}<br>'''({{color2|FFF|Move Tutor}})''' || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Darkest Lariat|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR93}})''' || | | || || || || || || style="background-color: #{{Alola color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Throat Chop|FFF}}'''{{sup/7|USUM}}<br>'''({{color2|FFF|Move Tutor}})''' || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Darkest Lariat|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR93}})''' || | ||
|- style="background:#fff" | |||
|style="font-family:monospace,monospace" | 0730 || {{ArtP|0730|Primarina}} || style="text-align: left" | {{p|Primarina}} | |||
| || || || || || || || || style="background-color: #{{Paldea color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Sparkling Aria|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|Egg Move}})''' | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
|style="font-family:monospace,monospace" | 0740 || {{ArtP|0740|Crabominable}} || style="text-align: left" | {{p|Crabominable}} | |style="font-family:monospace,monospace" | 0740 || {{ArtP|0740|Crabominable}} || style="text-align: left" | {{p|Crabominable}} |
edits