165
edits
(→In other languages: added Finnish) |
|||
Line 89: | Line 89: | ||
| {{color2|000|JN039|193}} | | {{color2|000|JN039|193}} | ||
| style="text-align: left;" | | | style="text-align: left;" | | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| {{Ash}} | |||
| style="background: #{{green color light}}" | Great | |||
| {{color2|000|JN051|381}} | |||
| style="text-align: left;" | Rank rose off-screen to 415 prior to [[JN051]]. | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Kricketina Kylie]] | | [[Kricketina Kylie]] | ||
Line 94: | Line 99: | ||
| {{color2|000|JN033|895}} | | {{color2|000|JN033|895}} | ||
| style="text-align: left;" | Dropped in rank after losing to Ash. | | style="text-align: left;" | Dropped in rank after losing to Ash. | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Steve and Tony|Tony]] | | [[Steve and Tony|Tony]] |
edits