1,956
edits
Celadonkey (talk | contribs) |
Celadonkey (talk | contribs) (Added aura trio) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| style="background:#{{dark color light}}" |[[File:717Yveltal.png|96px]]<br>{{pcolor|Yveltal|{{dark color dark}}}} | | style="background:#{{dark color light}}" |[[File:717Yveltal.png|96px]]<br>{{pcolor|Yveltal|{{dark color dark}}}} | ||
| style="background:#{{dragon color light}}" |[[File:718Zygarde.png|96px]]<br>{{pcolor|Zygarde|{{dragon color dark}}}} | | style="background:#{{dragon color light}}" |[[File:718Zygarde.png|96px]]<br>{{pcolor|Zygarde|{{dragon color dark}}}} | ||
|- | |||
| colspan="3" style="background:#{{cynthia color light}}" |{{color2|{{cynthia color dark}}|Aura trio}} | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits