5,094
edits
(→Intro) |
mNo edit summary |
||
Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|{{User Breeding}} | |{{User Breeding}} | ||
|- | |- | ||
|{{User Shiny|301|Delcatty|normal}} | |{{User Shiny|301|Delcatty|normal}} | ||
|- | |- | ||
|{{User Shiny|612|Haxorus|dragon}} | |{{User Shiny|612|Haxorus|dragon}} | ||
|- | |||
|{{User Shiny|473|Mamoswine|ice|ground}} | |||
|- | |- | ||
|{{User Shiny|620|Mienshao|fighting}} | |{{User Shiny|620|Mienshao|fighting}} |
edits