2,600
edits
(→Intro) |
(→PAL) |
||
Line 515: | Line 515: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Flame Charge|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Flame Charge|000}} | ||
| 5487-0833 | | 5487-0833 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|494|Victini}} | |||
| {{pcolor|Victini|000}} | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|V-create|000}} | |||
| 9082-7838 | |||
|- | |- | ||
! colspan="5" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | | ! colspan="5" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | |
edits