40
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| Favorite gym leader | | Favorite gym leader | ||
| align="right" | [[Sabrina]] | | align="right" | [[Sabrina]] | ||
| | |- style="background: #fcc;" | ||
| Favorite game | |||
| align="right" | [[Pokémon Platinum Version]] | |||
|- style="background: #fcc;" | |||
| Favorite trainer | |||
| align="right" | [[Lucas (game)]] |
edits