120,337
edits
Line 81: | Line 81: | ||
| data-sort-value=1152 | ''[[EP152|Hot Matches!]]'' | | data-sort-value=1152 | ''[[EP152|Hot Matches!]]'' | ||
| [[File:Ash Cyndaquil Agility.png|200px]] | | [[File:Ash Cyndaquil Agility.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[File:158Totodile.png|96px|link=Totodile (Pokémon)]] | |||
| [[Ash's Totodile]] | |||
| {{m|Tackle}} | |||
| data-sort-value=1157 | ''[[EP157|The Fortune Hunters]]'' | |||
| [[File:Ash Totodile Tackle.png|200px]] | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[File:016Pidgey.png|96px|link=Pidgey (Pokémon)]] | | [[File:016Pidgey.png|96px|link=Pidgey (Pokémon)]] | ||
Line 413: | Line 419: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[File:789Cosmog.png|96px|link=Cosmog (Pokémon)]] | | [[File:789Cosmog.png|96px|link=Cosmog (Pokémon)]] | ||
| Ash's | | [[Nebby#In the anime|Ash's Nebby]] | ||
| {{m|Supersonic}} | | {{m|Supersonic}} | ||
| data-sort-value=6016 | ''[[SM047|A Masked Warning!]]'' | | data-sort-value=6016 | ''[[SM047|A Masked Warning!]]'' |
edits