5,818
edits
(→Official Group Matches: added Shadow Drop Cup) |
(→Official Group Matches: added Fairy Tempest Cup) |
||
Line 217: | Line 217: | ||
| Basic Battle | | Basic Battle | ||
| Shadow Drop | | Shadow Drop | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| FSBC Fairy Tempest Cup | |||
| September 21 - 23, 2018 | |||
| Team Battle | |||
| Fairy Tempest | |||
|- | |- | ||
| style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | | | style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | |