121,073
edits
Line 69: | Line 69: | ||
| align=center | [[Image:194.png]]<br>{{p|Wooper}} | | align=center | [[Image:194.png]]<br>{{p|Wooper}} | ||
| align=center | [[Image:223.png]]<br>{{p|Remoraid}} | | align=center | [[Image:223.png]]<br>{{p|Remoraid}} | ||
| align=center colspan=2| [[Image: | | align=center colspan=2| [[Image:DPEgg.png]] → [[Image:037.png]]<br>{{pkmn|Egg}} → {{p|Vulpix}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:018.png]]<br>{{p|Pidgeot}} | | align=center | [[Image:018.png]]<br>{{p|Pidgeot}} | ||
Line 86: | Line 86: | ||
| align=center | [[Image:224.png]]<br>{{p|Octillery}} | | align=center | [[Image:224.png]]<br>{{p|Octillery}} | ||
| align=center colspan=2| [[Image:114.png]] → [[Image:465.png]]<br>{{p|Tangela}} → {{p|Tangrowth}} | | align=center colspan=2| [[Image:114.png]] → [[Image:465.png]]<br>{{p|Tangela}} → {{p|Tangrowth}} | ||
|- | |||
| align=center colspan=2| [[Image:Bag Dome Fossil Sprite.png]] → [[Image:140.png]]<br>[[Fossil#Dome Fossil|Fossil]] → {{p|Kabuto}} | |||
| align=center | [[Image:064.png]]<br>{{p|Kadabra}} | |||
| align=center | [[Image:147.png]]<br>{{p|Dratini}} | |||
|} | |} | ||
edits