2,281
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 207: | Line 207: | ||
| align=center style="background:#{{Sword color light}}"| [[Image:Spr 8s 879 s.png|300px]]<br>[[Max Lair]]<br>26 October 2020 | | align=center style="background:#{{Sword color light}}"| [[Image:Spr 8s 879 s.png|300px]]<br>[[Max Lair]]<br>26 October 2020 | ||
| align=center style="background:#{{Sword color light}}"| [[Image:Spr 8s 771 s.png|300px]]<br>[[Max Lair]]<br>28 October 2020 | | align=center style="background:#{{Sword color light}}"| [[Image:Spr 8s 771 s.png|300px]]<br>[[Max Lair]]<br>28 October 2020 | ||
|- | |||
| align=center style="background:#{{Sword color light}}"| [[Image:Spr 8s 423E s.png|250px]]<br>[[Max Lair]]<br>1 November 2020 | |||
|} | |} |
edits