22,965
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) (→Names) |
m (→Names) |
||
Line 71: | Line 71: | ||
|瑪蘿 ''Mǎluó'' | |瑪蘿 ''Mǎluó'' | ||
|Transliteration of her Japanese name. | |Transliteration of her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Indonesian | |||
|Maron | |||
|Same as her Japanese name. | |||
|} | |} | ||
edits