832
edits
m (robot Adding: ja:ドードリオ (カードゲーム)) |
No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX FireRed & LeafGreen|Dodrio|21}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|EX FireRed & LeafGreen}} || 21/112 | | {{TCG ID|EX FireRed & LeafGreen|Dodrio|21}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|EX FireRed & LeafGreen}} || 21/112 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|EX Emerald|Dodrio|26|}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|EX Emerald}} || 26/106 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Dodrio|46}} || {{e|Colorless}} || 34 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 46/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Dodrio|46}} || {{e|Colorless}} || 34 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 46/123 |
edits