2,489
edits
Roryrules123 (talk | contribs) |
Roryrules123 (talk | contribs) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| align=center | [[Image:359.png]]<br>[[Absol (Pokémon)|Absol]] [[AG107]] | | align=center | [[Image:359.png]]<br>[[Absol (Pokémon)|Absol]] [[AG107]] | ||
| align=center | [[Image:280.png]]<br>[[Max's Ralts|Ralts]] [[AG109]] | | align=center | [[Image:280.png]]<br>[[Max's Ralts|Ralts]] [[AG109]] | ||
| align=center | [[Image:264.png]]<br>[[Kimmy Shoney|Tokin]] [[AG112]] | | align=center | [[Image:264.png]]<br>[[Kimmy Shoney|Tokin]] [[AG112]] | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:232.png]]<br>[[Donphan (Pokémon)|Donphan]] [[AG114]] | | align=center | [[Image:232.png]]<br>[[Donphan (Pokémon)|Donphan]] [[AG114]] | ||
Line 102: | Line 102: | ||
| align=center | [[Image:059.png]]<br>[[Arcanine (Pokémon)|Arcanine]] [[AG139]] | | align=center | [[Image:059.png]]<br>[[Arcanine (Pokémon)|Arcanine]] [[AG139]] | ||
| align=center | [[Image:Emily's Psyduck.png]]<br>[[Emily (Kanto)|Psyduck]] [[AG140]] | | align=center | [[Image:Emily's Psyduck.png]]<br>[[Emily (Kanto)|Psyduck]] [[AG140]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:357.png]]<br>[[Tropius (Pokémon)|Tropius]] also with [[Nurse Joy|Meganium]] [[AG161]] |
edits