2,489
edits
Roryrules123 (talk | contribs) |
Roryrules123 (talk | contribs) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| align=center | [[Image:367.png]]<br>[[Huntail (Pokémon)|Huntail]] [[AG095]] | | align=center | [[Image:367.png]]<br>[[Huntail (Pokémon)|Huntail]] [[AG095]] | ||
| align=center | [[Image:368.png]]<br>[[Gorebyss (Pokémon)|Gorebyss]] [[AG095]] | | align=center | [[Image:368.png]]<br>[[Gorebyss (Pokémon)|Gorebyss]] [[AG095]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:Team Rocket.png]]<br>[[Team Rocket|Bulgy Rocket]] [[AG096]] | |||
| align=center | [[Image:SpriteTateandLiza.png]]<br>[[Tate and Liza|Space Shuttle]] [[AG099]] | |||
| align=center | [[Image:345.png]]<br>[[Lileep (Pokémon)|Lileep]] (Multiple) [[AG102]] | |||
| align=center | [[Image:346.png]]<br>[[Cradily (Pokémon)|Cradily]] [[AG102]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:140.png]]<br>[[Kabuto (Pokémon)|Kabuto]] [[AG102]] | |||
| align=center | [[Image:142.png]]<br>[[Aerodactyl (Pokémon)|Aerodactyl]] (Multiple) [[AG102]] | |||
| align=center | [[Image:303.png]]<br>[[Samantha|Mawile]] [[AG105]] | |||
| align=center | [[Image:271.png]]<br>[[Brock's Lombre|Lombre]] [[AG105]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:328.png]]<br>[[Trapinch (Pokémon)|Trapinch]] [[AG106]] | |||
| align=center | [[Image:359.png]]<br>[[Absol (Pokémon)|Absol]] [[AG107]] | |||
| align=center | [[Image:280.png]]<br>[[Max's Ralts|Ralts]] [[AG109]] | |||
| align=center | [[Image:264.png]]<br>[[Kimmy Shoney|Tokin]] [[AG112]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:232.png]]<br>[[Donphan (Pokémon)|Donphan]] [[AG114]] |
edits