2,061
edits
m (here's how) |
Mr. Charlie (talk | contribs) m (→Pokémon: She used Swablu, alongside the bugs, in her second battle against Sapphire) |
||
Line 155: | Line 155: | ||
| align=center | [[Image:267.png]]<br>{{p|Beautifly}} | | align=center | [[Image:267.png]]<br>{{p|Beautifly}} | ||
| align=center | [[Image:284.png]]<br>{{p|Masquerain}} | | align=center | [[Image:284.png]]<br>{{p|Masquerain}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:334.png]]<br>{{p|Altaria}} | | align=center | [[Image:334.png]]<br>{{p|Altaria}} | ||
| align=center | [[Image:277.png]]<br>{{p|Swellow}} | | align=center | [[Image:277.png]]<br>{{p|Swellow}} | ||
| align=center | [[Image:333.png]]<br>{{p|Swablu}} | |||
|} | |} | ||
edits