40,986
edits
Force Fire (talk | contribs) |
Force Fire (talk | contribs) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| align=center colspan=2 | [[Image:037.png]] → [[Image:038.png]]<br>{{P|Vulpix}} → {{p|Ninetales}} | | align=center colspan=2 | [[Image:037.png]] → [[Image:038.png]]<br>{{P|Vulpix}} → {{p|Ninetales}} | ||
| align=center colspan=2 | [[Image:349.png]] → [[Image:350.png]]<br>{{P|Feebas}} → {{p|Milotic}} | | align=center colspan=2 | [[Image:349.png]] → [[Image:350.png]]<br>{{P|Feebas}} → {{p|Milotic}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:335.png]]<br>{{P|Zangoose}} | | align=center | [[Image:335.png]]<br>{{P|Zangoose}} | ||
| align=center | [[Image:357.png]]<br>{{P|Tropius}} | | align=center | [[Image:357.png]]<br>{{P|Tropius}} |
edits