5,080
edits
Line 22: | Line 22: | ||
| class="l" | {{TCG ID|Stormfront|Raichu LV.X|99}} | | class="l" | {{TCG ID|Stormfront|Raichu LV.X|99}} | ||
| class="l" | {{TCG|Stormfront}} | | class="l" | {{TCG|Stormfront}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Alakazam}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | Alakazam 4 LV.X | |||
| class="l" | {{TCG|Bonds to the End of Time}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Machamp}} | | class="l" | {{TCG|Machamp}} | ||
Line 91: | Line 96: | ||
| class="c" | {{e|Lightning}} | | class="c" | {{e|Lightning}} | ||
| class="l" | Luxray GL LV.X | | class="l" | Luxray GL LV.X | ||
| class="l" | {{TCG|Bonds to the End of Time}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Floatzel}} | |||
| class="c" | {{e|Water}} | |||
| class="l" | Floatzel GL LV.X | |||
| class="l" | {{TCG|Bonds to the End of Time}} | | class="l" | {{TCG|Bonds to the End of Time}} | ||
|- | |- | ||
Line 122: | Line 132: | ||
| class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Lucario LV.X|12}} | | class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Lucario LV.X|12}} | ||
| class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | | class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Hippowdon}} | |||
| class="c" | {{e|Fighting}} | |||
| class="l" | Hippowdon LV.X | |||
| class="l" | {{TCG|Bonds to the End of Time}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Drapion}} | | class="l" | {{TCG|Drapion}} |
edits