5,080
edits
m (Protected "Jolteon (TCG)": Recent vandal target [edit=autoconfirmed:move=autoconfirmed] (expires 19:25, 2 December 2008 (UTC))) |
m (→Jolteon) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 3|Jolteon|3}} || {{e|Lightning}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 3}} || 3/17 | | {{TCG ID|POP Series 3|Jolteon|3}} || {{e|Lightning}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 3}} || 3/17 | ||
|- | |||
| Jolteon || {{e|Lightning}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Bonds to the End of Time}} || 028/090 | |||
|} | |} | ||
edits