19,451
edits
m (→Pre-series) |
m (→Names) |
||
Line 197: | Line 197: | ||
| Korean | | Korean | ||
| 머독 ''Murdock'' | | 머독 ''Murdock'' | ||
| Transcription of his Japanese name | |||
|- | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
| 馬德克 ''Mǎdékè'' | |||
| Transcription of his Japanese name | | Transcription of his Japanese name | ||
|} | |} |