29
edits
m ((Automated edit) {{chap}} → {{MangaArc}}) |
(→Names) |
||
Line 107: | Line 107: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Vietnamese | | Vietnamese | ||
| Perahiko | |||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Spanish | |||
| Perahiko | | Perahiko | ||
| Transliteration of his Japanese name | | Transliteration of his Japanese name |
edits