41
edits
m ((Automated edit) {{chap}} → {{MangaArc}}) |
|||
Line 427: | Line 427: | ||
====Generation IV==== | ====Generation IV==== | ||
{{incomplete|section}} | {{incomplete|section|needs=Needs battle points for Link-Multi and Wi-fi battles}} | ||
<div style="padding:2ch;"> | |||
===== | {| class="roundy" style="background:#{{tower color}}; border:3px solid #{{tower color dark}}; margin:auto; text-align:center" | ||
|- | |||
|- style="background:#{{tower color light}}" | |||
! Set | |||
! Battle No. | |||
! Singles | |||
! Doubles | |||
! Multi | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 1 | |||
| 1 to 7 | |||
| 3 | |||
| 3 | |||
| 3 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 2 | |||
| 8 to 14 | |||
| 3 | |||
| 3 | |||
| 3 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 3 | |||
| 15 to 21 | |||
| 20<br/>''<small>(Tower Tycoon)</small>'' | |||
| 4 | |||
| 4 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 4 | |||
| 22 to 28 | |||
| 4 | |||
| 4 | |||
| 4 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 5 | |||
| 29 to 35 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 6 | |||
| 36 to 42 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 7 | |||
| 42 to 49 | |||
| 20<br/>''<small>(Tower Tycoon)</small>'' | |||
| 7 | |||
| 7 | |||
|- | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | 8+ | |||
| style="background:#FFF;" | 50+ | |||
| style="background:#FFF" | 7 | |||
| style="background:#FFF" | 7 | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 7 | |||
|} | |||
====Generation VIII==== | ====Generation VIII==== | ||
Line 469: | Line 524: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 6 | | 6 | ||
| | | 36 to 42 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 5 | | 5 |
edits