19,820
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 135: | Line 135: | ||
| [[:Category:Pokémon cards with 340 HP|340]] | | [[:Category:Pokémon cards with 340 HP|340]] | ||
| [[:Category:Pokémon cards with 340 HP|{{PAGESINCATEGORY:Pokémon cards with 340 HP}}]] | | [[:Category:Pokémon cards with 340 HP|{{PAGESINCATEGORY:Pokémon cards with 340 HP}}]] | ||
|- | |||
| [[:Category:Pokémon cards with 350 HP|350]] | |||
| [[:Category:Pokémon cards with 350 HP|{{PAGESINCATEGORY:Pokémon cards with 350 HP}}]] | |||
|} | |} | ||