26
edits
(→Acquisition: Details) |
Rodrigo-kun (talk | contribs) (→Acquisition: Added Watt Trader's "Today's Highlight" in Crown Tundra.) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| | | | ||
| [[Cram-o-matic]] (All types: 142-150 points) | | [[Cram-o-matic]] (All types: 142-150 points) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{jump color dark}}|The Crown Tundra|CT}}''' | |||
| | |||
| [[Watt Trader]]'s "Today's Highlight" (7,980 W) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits