749
edits
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 107: | Line 107: | ||
| Sygna Suit [[Grimsley]] & {{p|Sharpedo}} | | Sygna Suit [[Grimsley]] & {{p|Sharpedo}} | ||
| June 11, 2020 | | June 11, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Burgh]] & {{p|Leavanny}} | |||
| June 18, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{ga|Serena}} & {{TP|Serena|Fennekin}} | |||
| June 30, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{ga|Hilda}} & {{p|Tepig}} | |||
| July 3, 2020 | |||
|} | |} | ||
edits