28
edits
Pokefreak493 (talk | contribs) |
Pokefreak493 (talk | contribs) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| [[File:Pikachu Funko Pop.png|100px]] | | [[File:Pikachu Funko Pop.png|100px]] | ||
| [[File:Pikachu Funko Pop box.png|100px]] | | [[File:Pikachu Funko Pop box.png|100px]] | ||
| July 19, 2018 | | July 19, 2018 (Target Exclusive) | ||
|• 10" Super-Size<br> | |• 10" Super-Size (Target Exclusive)<br> | ||
• Flocked | • Flocked (GameStop Exclusive) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Bulbasaur}} | | {{p|Bulbasaur}} | ||
Line 28: | Line 27: | ||
| | | | ||
| February 27, 2019 | | February 27, 2019 | ||
|• 10" Super-Size | |• 10" Super-Size (No. 454) (Target Exclusive)<br> | ||
• Flocked (2020 ECCC & Amazon.com Exclusive) | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Charmander}} | | {{p|Charmander}} | ||
Line 35: | Line 35: | ||
| | | | ||
| May 2019 | | May 2019 | ||
|• 10" Super-Size (No. 456) | |• 10" Super-Size (No. 456) (Target Exclusive)<br> | ||
• Flocked (2020 ECCC & Walmart Exclusive) | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Squirtle}} | | {{p|Squirtle}} | ||
Line 42: | Line 43: | ||
| | | | ||
| May 2019 | | May 2019 | ||
|• 10" Super-Size (No. 505)<br> | |• 10" Super-Size (No. 505) (Target Exclusive)<br> | ||
• Flocked | • Flocked (2020 ECCC & GameStop Exclusive) | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Pikachu}} (Waving) | |||
| 553 | |||
| | |||
| | |||
| March 2020 | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Eevee}} | | {{p|Eevee}} | ||
Line 50: | Line 58: | ||
| | | | ||
| April 2020 | | April 2020 | ||
|• 10" Super-Size (No. 540) | |• 10" Super-Size (No. 540) (Target Exclusive)<br> | ||
• Flocked (2020 2020 WonderCon & Hot Topic Exclusive) | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Pichu}} | | {{p|Pichu}} | ||
Line 57: | Line 66: | ||
| | | | ||
| May 2020 | | May 2020 | ||
| | |• Flocked (2020 WonderCon & FYE Exclusive) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Vulpix}} | | {{p|Vulpix}} | ||
Line 64: | Line 73: | ||
| | | | ||
| May 2020 | | May 2020 | ||
| | |• 10" Super-Size (Target Exclusive) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Mewtwo}} | | {{p|Mewtwo}} | ||
Line 71: | Line 80: | ||
| | | | ||
| May 2020 | | May 2020 | ||
| | |• 10" Super-Size (No. 583) (Target Exclusive) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{p|Mr. Mime}} | | {{p|Mr. Mime}} | ||
Line 78: | Line 87: | ||
| | | | ||
| May 2020 | | May 2020 | ||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Rattata}} | |||
| 595 | |||
| | |||
| | |||
| June 2020 | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Cubone}} | |||
| 596 | |||
| | |||
| | |||
| June 2020 | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Growlithe}} | |||
| 597 | |||
| | |||
| | |||
| June 2020 | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Pikachu}} (Grumpy) | |||
| 598 | |||
| | |||
| | |||
| June 2020 | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits