14,940
edits
No edit summary |
|||
Line 335: | Line 335: | ||
| 2/5 | | 2/5 | ||
| 210 pieces | | 210 pieces | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Groudon}} | |||
| April 2020 | |||
| style="background:#fff" |[[File:Nanoblock Groudon.png|130px]] | |||
| 3/5 | |||
| 290 pieces | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Kyogre}} | |||
| April 2020 | |||
| style="background:#fff" |[[File:Nanoblock Kyogre.png|130px]] | |||
| 3/5 | |||
| 260 pieces | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Rayquaza}} | |||
| April 2020 | |||
| style="background:#fff" |[[File:Nanoblock Rayquaza.png|130px]] | |||
| 3/5 | |||
| 240 pieces | |||
|- | |- | ||
|} | |} |