283
edits
(add unified minds energies) |
(→Special Energy cards: add draw energy) |
||
Line 300: | Line 300: | ||
| align="center" | {{e|Colorless}} | | align="center" | {{e|Colorless}} | ||
| {{TCG|Unified Minds}} | | {{TCG|Unified Minds}} | ||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Draw Energy (Cosmic Eclipse 209)|Draw Energy]] | |||
| align="center" | {{e|Colorless}} | |||
| {{TCG|Cosmic Eclipse}} | |||
|} | |} | ||
edits