5,826
edits
m (→Japanese sales) |
(→Official Group Matches: Dark Nova rerun, thus ending season 2) |
||
Line 290: | Line 290: | ||
| Basic Battle | | Basic Battle | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| FSBC Dark Nova Cup | |rowspan='2'| FSBC Dark Nova Cup | ||
| October 5 - 7, 2018 | | October 5 - 7, 2018 | ||
| Basic Battle | | Basic Battle | ||
| Dark Nova | |rowspan='2'| Dark Nova | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| September 20 - 22, 2019 | |||
| Team Battle | |||
|- | |- | ||
| style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | | | style="background: #{{steel color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | |