editlock-exempt
32,895
edits
ArcToraphim (talk | contribs) mNo edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| {{gameabbrev7|SM}} | | {{gameabbrev7|SM}} | ||
| [[Hokulani Observatory]] (from [[Molayne]] for completing [[Sophocles]]'s trial) | | [[Hokulani Observatory]] (from [[Molayne]] for completing [[Sophocles]]'s trial) | ||
| | |||
|- | |||
| {{gameabbrev7|USUM}} | |||
| [[Mount Hokulani]] (from [[Molayne]]) | |||
| | | | ||
|} | |} |