4
edits
No edit summary |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|011 || [[Image:011MS.png]] || {{p|Metapod}} || [[Joyous Tower]] | |011 || [[Image:011MS.png]] || {{p|Metapod}} || [[Joyous Tower]] | ||
|-align="center" | |||
|013 || [[Image:013MS.png]] || {{p|Weedle}} || [[Silent Chasm]]<br>[[Mt. Thunder]]<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Oddity Cave]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|014 || [[Image:014MS.png]] || {{p|Kakuna}} || [[Joyous Tower]] | |014 || [[Image:014MS.png]] || {{p|Kakuna}} || [[Joyous Tower]] | ||
Line 28: | Line 30: | ||
|016 || [[Image:016MS.png]] || {{p|Pidgey}} || [[Howling Forest]] | |016 || [[Image:016MS.png]] || {{p|Pidgey}} || [[Howling Forest]] | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|017 || [[Image:017MS.png]] || {{p|Pidgeotto}} || [[Mt. Thunder]] | |017 || [[Image:017MS.png]] || {{p|Pidgeotto}} || [[Mt. Thunder]]<br>[[Oddity Cave]] | ||
|-align="center" | |||
|019 || [[Image:019MS.png]] || {{p|Rattata}} || [[Thunderwave Cave]]<br>[[Wish Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|021 || [[Image:021MS.png]] || {{p|Spearow}} || [[Mt. Steel]]<br>[[Pitfall Valley]]<br>[[Remains Island]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|023 || [[Image:023MS.png]] || {{p|Ekans}} || [[Western Cave]] | |023 || [[Image:023MS.png]] || {{p|Ekans}} || [[Western Cave]] | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|025 || [[Image:025MS.png]] || {{p|Pikachu}} || [[Lightning Field]] | |025 || [[Image:025MS.png]] || {{p|Pikachu}} || [[Lightning Field]] | ||
|-align="center" | |||
|027 || [[Image:027MS.png]] || {{p|Sandshrew}} || [[Magma Cavern]]<br>[[Buried Relic]]<br>[[Desert Region]]<br>[[Joyous Tower]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|029 || [[Image:029MS.png]] || {{p|Nidoran♀}} || [[Thunderwave Cave]] | |029 || [[Image:029MS.png]] || {{p|Nidoran♀}} || [[Thunderwave Cave]] | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|032 || [[Image:032MS.png]] || {{p|Nidoran♂}} || [[Mt. Thunder]] | |030 || [[Image:030MS.png]] || {{p|Nidorina}} || [[Lapis Cave]]<br>[[Wish Cave]] | ||
|-align="center" | |||
|032 || [[Image:032MS.png]] || {{p|Nidoran♂}} || [[Mt. Thunder]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Oddity Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|033 || [[Image:033MS.png]] || {{p|Nidorino}} || [[Lapis Cave]]<br>[[Wish Cave]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|035 || [[Image:035MS.png]] || {{p|Clefairy}} || [[Joyous Tower]] | |035 || [[Image:035MS.png]] || {{p|Clefairy}} || [[Joyous Tower]] | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|037 || [[Image:037MS.png]] || {{p|Vulpix}} || [[Fiery Field]] | |037 || [[Image:037MS.png]] || {{p|Vulpix}} || [[Fiery Field]] | ||
|-align="center" | |||
|039 || [[Image:039MS.png]] || {{p|Jigglypuff}} || [[Wish Cave]]<br>[[Joyous Tower]] | |||
|-align="center" | |||
|041 || [[Image:041MS.png]] || {{p|Zubat}} || [[Lapis Cave]]<br>[[Murky Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|042 || [[Image:042MS.png]] || {{p|Golbat}} || [[Lapis Cave]]<br>[[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Murky Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|043 || [[Image:043MS.png]] || {{p|Oddish}} || [[Sinister Woods]]<br>[[Wyvern Hill]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|044 || [[Image:044MS.png]] || {{p|Gloom}} || [[Silent Chasm]] | |044 || [[Image:044MS.png]] || {{p|Gloom}} || [[Silent Chasm]] | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|046 || [[Image:046MS.png]] || {{p|Paras}} || [[Silent Chasm]] | |046 || [[Image:046MS.png]] || {{p|Paras}} || [[Silent Chasm]] | ||
|-align="center" | |||
|048 || [[Image:048MS.png]] || {{p|Venonat}} || [[Uproar Forest]]<br>[[Western Cave]]<br>[[Murky Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|050 || [[Image:050MS.png]] || {{p|Diglett}} || [[Southern Cavern]]<br>[[Joyous Tower]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|052 || [[Image:052MS.png]] || {{p|Meowth}} || [[Western Cave]] | |052 || [[Image:052MS.png]] || {{p|Meowth}} || [[Western Cave]] | ||
Line 53: | Line 77: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|058 || [[Image:058MS.png]] || {{p|Growlithe}} || [[Mt. Thunder]] | |058 || [[Image:058MS.png]] || {{p|Growlithe}} || [[Mt. Thunder]] | ||
|-align="center" | |||
|060 || [[Image:060MS.png]] || {{p|Poliwag}} || [[Silent Chasm]]<br>[[Northwind Field]]<br>[[Waterfall Pond]] | |||
|-align="center" | |||
|061 || [[Image:061MS.png]] || {{p|Poliwhirl}} || [[Northwind Field]]<br>[[Waterfall Pond]] | |||
|-align="center" | |||
|063 || [[Image:063MS.png]] || {{p|Abra}} || [[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Solar Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|064 || [[Image:064MS.png]] || {{p|Kadabra}} || [[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Solar Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|066 || [[Image:066MS.png]] || {{p|Machop}} || [[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]] | |||
|-align="center" | |||
|067 || [[Image:067MS.png]] || {{p|Machoke}} || [[Fiery Field]]<br>[[Buried Relic]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|069 || [[Image:069MS.png]] || {{p|Bellsprout}} || [[Wish Cave]] | |069 || [[Image:069MS.png]] || {{p|Bellsprout}} || [[Wish Cave]] |
edits