1,886
edits
Line 191: | Line 191: | ||
|Russian | |Russian | ||
|Санталун Сити ''Santalun Siti'' | |Санталун Сити ''Santalun Siti'' | ||
|Transcription of English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Hebrew | |||
|בעיר סאנטאלון | |||
|Transcription of English name | |Transcription of English name | ||
|} | |} |
edits