34
edits
m (→Intro) |
(→Intro) |
||
Line 760: | Line 760: | ||
| | | | ||
| {{TCG|Evolutions}} | | {{TCG|Evolutions}} | ||
| | | "20th Anniversary Set" | ||
| 100+ | | 100+ | ||
| 87+ | |||
| September ??, 2016 | | September ??, 2016 | ||
| November 2, 2016 | | November 2, 2016 | ||
|- | |||
! 72 | |||
| 67 | |||
| | |||
| {{TCG|(Sun/Moon Set1)}} | |||
| ????? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| January, 2017? | |||
| February, 2017 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits