53,484
edits
m (→Nintendo eShop) |
m (→Pokémon games) |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | [[Pokémon | | [[Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire]] | ||
| style="background:#FFF" | | | Main series RPG | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | | | 2014 | ||
|- | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | [[Pokémon Super Mystery Dungeon]] | |||
| style="background:#FFF" | Dungeon crawler | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2015 | |||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||
Line 170: | Line 174: | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | [[Pokémon | | [[Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire]] | ||
| style="background:#FFF" | | | Main series RPG | ||
| style="background:#FFF" | | | 2014 | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | | | 2014 | ||
|- | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | [[Pokémon Super Mystery Dungeon]] | |||
| style="background:#FFF" | Dungeon crawler | |||
| style="background:#FFF" | 2015 | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2015 | |||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||