53,549
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 735: | Line 735: | ||
{{indexlist/body|720|720|Hoopa|Psychic|Ghost}} | {{indexlist/body|720|720|Hoopa|Psychic|Ghost}} | ||
{{indexlist/body|721|721|Volcanion|Fire|Water}} | {{indexlist/body|721|721|Volcanion|Fire|Water}} | ||
|} | |||
===Glitch Pokémon=== | |||
{{indexlist/header}} | |||
|- style="text-align:center; background:#FFF; border:1px solid #D8D8D8" | |||
| style="font-family:monospace;" | 000 | |||
| style="font-family:monospace;" | 000 | |||
| {{MS|XYLoading|Pokémon Egg}} | |||
| style="text-align:left" | {{color2|000|Pokémon Egg|Egg}} | |||
| colspan="2" style="background:#{{normal color}}; border:1px solid #{{normal color dark}};" | {{tcolor|Normal|FFF}} | |||
|- style="text-align:center; background:#FFF; border:1px solid #D8D8D8" | |||
| style="font-family:monospace;" | 722 | |||
| style="font-family:monospace;" | 2D2 | |||
| {{MS|Egg|Pokémon Egg}} | |||
| style="text-align:left" | {{color2|000|Pokémon Egg|Egg}} | |||
| colspan="2" style="background:#{{normal color}}; border:1px solid #{{normal color dark}};" | {{tcolor|Normal|FFF}} | |||
|- style="text-align:center; background:#FFF; border:1px solid #D8D8D8" | |||
| style="font-family:monospace;" | 723 | |||
| style="font-family:monospace;" | 2D3 | |||
| {{MS|XYLoading|Pokémon Egg}} | |||
| style="text-align:left" | {{color2|000|Pokémon Egg|Egg}} | |||
| colspan="2" style="background:#{{normal color}}; border:1px solid #{{normal color dark}};" | {{tcolor|Normal|FFF}} | |||
|- style="text-align:center; background:#FFF; border:1px solid #D8D8D8" | |||
| style="font-family:monospace;" | 724+ | |||
| style="font-family:monospace;" | 2D4+ | |||
| {{MS|XYLoading|Generation VI 724+ glitch Pokémon}} | |||
| style="text-align:left" | {{color2|000|Generation VI 724+ glitch Pokémon|724+ glitch Pokémon}} | |||
| colspan="2" style="background:#{{normal color}}; border:1px solid #{{normal color dark}};" | {{tcolor|Normal|FFF}} | |||
|} | |} | ||