21,511
edits
ArcToraphim (talk | contribs) mNo edit summary |
m (→Appearance) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
{| style="margin:auto; text-align:center; {{roundy|20px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color}};" | {| style="margin:auto; text-align:center; {{roundy|20px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color}};" | ||
|- | |- | ||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color light}}; width:80px"| [[File:Spr DP Double Team.png]] | | style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color light}}; width:80px" | [[File:Spr DP Double Team.png]] | ||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color light}}; width:80px"| [[File: | | style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color light}}; width:80px" | [[File:Spr HGSS Double Team.png]] | ||
|- style="font-size: 80%;" | |- style="font-size: 80%;" | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Diamond and Pearl Versions|Diamond, Pearl}}, and {{color2|000000|Pokémon Platinum Version|Platinum}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Diamond and Pearl Versions|Diamond, Pearl}}, and {{color2|000000|Pokémon Platinum Version|Platinum}} | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | ||
|- | |||
| style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color light}}; width:80px" | [[File:Ace Trainer m IV OD.png]][[File:Ace Trainer f IV OD.png]] | |||
| style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{dragon color dark}}; background: #{{dragon color light}}; width:80px" | [[File:Ace Trainer m HGSS OD.png]][[File:Ace Trainer f HGSS OD.png]] | |||
|- style="font-size: 80%" | |||
| Overworld sprites from<br>{{color2|000000|Pokémon Diamond and Pearl Versions|Diamond, Pearl}}, and {{color2|000000|Pokémon Platinum Version|Platinum}} | |||
| Overworld sprites from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | |||
|} | |} | ||