5,094
edits
(→Generation III: Slaking's reclining.) |
|||
Line 481: | Line 481: | ||
| align="center" width="15%" | {{5v|Ruby|Sapphire|Emerald|FireRed|LeafGreen}} | | align="center" width="15%" | {{5v|Ruby|Sapphire|Emerald|FireRed|LeafGreen}} | ||
| | | | ||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" width="32px" | 289 | |||
| align="center" width="70px" | [[File:Spr 3r 289.png]][[File: Spr b 3r 289.png]] | |||
| align="center" width="15%" | {{p|Slaking}} | |||
| align="center" width="15%" | {{5v|Ruby|Sapphire|Emerald|FireRed|LeafGreen}} | |||
| Reclining on opposite side in backsprite. | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| align="center" width="32px" | 292 | | align="center" width="32px" | 292 |
edits