77,660
edits
No edit summary |
|||
Line 512: | Line 512: | ||
| <code><nowiki>{{gdis|Battle Frontier|IV}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{gdis|Battle Frontier|IV}}</nowiki></code> | ||
| {{gdis|Battle Frontier|IV}} | | {{gdis|Battle Frontier|IV}} | ||
|- align="center" | |||
| rowspan=2| {{template|mdc}} | |||
| rowspan=2| Links to [[Pokémon Mystery Dungeon]] characters | |||
| <code><nowiki>{{mdc|Whiscash|1}}</nowiki></code> | |||
| {{mdc|Whiscash|1}} | |||
|- align="center" | |||
| <code><nowiki>{{mdc|Wigglytuff|2}}</nowiki></code> | |||
| {{mdc|Wigglytuff|2}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template|ra}} | | {{template|ra}} | ||
Line 547: | Line 555: | ||
| <code><nowiki>{{ma|Enta}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{ma|Enta}}</nowiki></code> | ||
| {{ma|Enta}} | | {{ma|Enta}} | ||
|- align="center" | |||
| {{template|adv}} | |||
| Links to [[Pokémon Adventures]] characters | |||
| <code><nowiki>{{adv|Red}}</nowiki></code> | |||
| {{adv|Red}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template|ccp}} | | {{template|ccp}} | ||
Line 552: | Line 565: | ||
| <code><nowiki>{{ccp|Haruka}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{ccp|Haruka}}</nowiki></code> | ||
| {{ccp|Haruka}} | | {{ccp|Haruka}} | ||
|- align="center" | |||
| {{template|ccp}} | |||
| Links to [[Pokémon Gold & Silver: The Golden Boys]] characters | |||
| <code><nowiki>{{GnB|Gold}}</nowiki></code> | |||
| {{GnB|Gold}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template|MPJ}} | | {{template|MPJ}} | ||
Line 557: | Line 575: | ||
| <code><nowiki>{{MPJ|Pikachu}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{MPJ|Pikachu}}</nowiki></code> | ||
| {{MPJ|Pikachu}} | | {{MPJ|Pikachu}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template|Zensho}} | | {{template|Zensho}} |