7,394
edits
Transfinite (talk | contribs) |
Vuvuzela2010 (talk | contribs) (→List of abilities: Cacophony should still be listed somewhere) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
| align="center"| 0 | | align="center"| 0 | ||
| align="center"| 2 | | align="center"| 2 | ||
|- | |||
| align="center"| - | |||
| align="center"| {{a|Cacophony}} | |||
| align="left"| Avoids sound-based moves. | |||
| align="center"| III | |||
| align="center"| 0 | |||
| align="center"| 0 | |||
| align="center"| 0 | |||
|- | |- | ||
| align="center"| 034 | | align="center"| 034 |
edits