2,489
edits
Roryrules123 (talk | contribs) |
Roryrules123 (talk | contribs) (→Diamond and Pearl Series: do it later) |
||
Line 225: | Line 225: | ||
| align=center | [[Image:485.png]]<br>[[Heatran (Pokémon)|Heatran]] [[DP169]] | | align=center | [[Image:485.png]]<br>[[Heatran (Pokémon)|Heatran]] [[DP169]] | ||
| align=center | [[Image:240.png]]<br>[[Yōshichi|Magby]] [[DP170]] | | align=center | [[Image:240.png]]<br>[[Yōshichi|Magby]] [[DP170]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:132.png]]<br>[[Makina|Ditto]] [[DP173]] | |||
| align=center | [[Image:132S.png]]<br>[[Makina|Shiny Ditto]] [[DP173]] | |||
|} | |} | ||
edits