247
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| Beauty Sheila | | Beauty Sheila | ||
| lv.29 Clefairy♀ <br> lv.29 Meowth♀ | | lv.29 Clefairy♀ <br> lv.29 Meowth♀ | ||
|- | |||
| Beauty Tamia | |||
| lv.24 Bellsprout♀ <br> lv.24 Bellsprout♀ | |||
|- | |||
| Beauty Bridget | |||
| lv.21 Oddish♀ <br> lv.21 Oddish♀ <br> lv.21 Bellsprout♀ <br> lv.21 Bellsprout♀ | |||
|- | |||
| Beauty Lori | |||
| lv.24 Exeggcute | |||
|- | |- | ||
| Beauty Grace | | Beauty Grace | ||
Line 75: | Line 84: | ||
| Beauty Olivia | | Beauty Olivia | ||
| lv.29 Bulbasaur♀ <br> lv.29 Ivysaur♀ | | lv.29 Bulbasaur♀ <br> lv.29 Ivysaur♀ | ||
|} | |||
===Diamond/Pearl/Platinum=== | |||
{| class="expandable" {{bluetable|background: white; width: 100%}} | |||
|- style="background: #ccf;" | |||
! Name | |||
! Pokémon | |||
|- | |||
| Beauty Valerie | |||
| lv.23 Glameow♀ | |||
|- | |||
| Beauty Devon | |||
| lv.25 Wormadam♀ | |||
|- | |||
| Beauty Nicola | |||
| lv.43 Lopunny♀ | |||
|- | |||
| Beauty Harley | |||
| lv.23 Psyduck♀ | |||
|- | |||
| Beauty Gabriella | |||
| lv.23 Finneon♀ | |||
|- | |- | ||
| Beauty Lindsay | |||
| lv.17 Roselia♀ | |||
|} | |} | ||
edits