51,133
edits
m (→Zapdos: Forgot another one...) |
m (→Zapdos) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|"T" Promo|Zapdos|15}} || {{e|Lightning}} || - || - || {{TCG|"T" Promotional cards}} (no English release) || 15/T | | {{TCG ID|"T" Promo|Zapdos|15}} || {{e|Lightning}} || - || - || {{TCG|"T" Promotional cards}} (no English release) || 15/T | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Turtwig Half Deck|Water|7}} || {{e|Lightning}} || 40 || - || {{TCG|Gift Box DPt}} (no English release) || Turtwig Half Deck<br>7/14 | |||
|} | |} | ||
edits