8,620
edits
(→List of Pokémon Seminar segments: adding HZ030) |
(→List of Pokémon Seminar segments: adding HZ034) |
||
Line 328: | Line 328: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | Nasty | | style="background:#{{blue color light}}" | Nasty | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ034]] | |||
| rowspan=3 | "What do the symbols on its back resemble?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | A map | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar question HZ034.png|217px]] | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar answer HZ034.png|217px]] | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar extra scene HZ034.png|217px]] | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | Ancient writing | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | '''Types''' | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |