2,275
edits
(→Gen 3) |
No edit summary |
||
Line 202: | Line 202: | ||
| align=center | [[Image:551MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | | align=center | [[Image:551MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | ||
| align=center | [[Image:552MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | | align=center | [[Image:552MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:553MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | | align=center | [[Image:553MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | ||
| align=center | [[Image:568MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:568MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:577MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:591MS6.png]]<br>{{sup/8|Sw}} | | align=center | [[Image:591MS6.png]]<br>{{sup/8|Sw}} | ||
| align=center | [[Image:605MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:605MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
Line 244: | Line 246: | ||
{| border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=100px cellspacing="0" | {| border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=100px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:736MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:737MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:738MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:759MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:759MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:760MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:760MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> |
edits