15,898
edits
m (/* List of Legendary trios) |
|||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| colspan="3" style="background:#{{cynthia color light}}; {{roundybottom|5px}}" |{{color2|{{cynthia color dark}}|Lake guardians}} | | colspan="3" style="background:#{{cynthia color light}}; {{roundybottom|5px}}" |{{color2|{{cynthia color dark}}|Lake guardians}} | ||
|- | |||
| style="background:#{{fighting color light}}" |[[File:1014Okidogi.png|96px]]<br>{{pcolor|Okidogi|{{fighting color dark}}}} | |||
| style="background:#{{psychic color light}}" |[[File:1015Munkidori.png|96px]]<br>{{pcolor|Munkidori|{{psychic color dark}}}} | |||
| style="background:#{{fairy color light}}" |[[File:1016Fezandipiti.png|96px]]<br>{{pcolor|Fezandipiti|{{fairy color dark}}}} | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background:#{{cynthia color light}}; {{roundybottom|5px}}" |{{color2|{{cynthia color dark}}|Loyal Three}} | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits